Віктор Теличко

posted in: Журі | 0

ТеличкоВіктор Теличко – сучасний український композитор, піаніст, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премій ім. Д. Задора та братів Шерегіїв, викладач-методист Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Є. Задора, доцент Мукачівського державного університету, голова Закарпатської організації Національної спілки композиторів України.

Серед численних творів різних жанрів  –  Концерт для скрипки з оркестром, камерна симфонія «Ремінісценції» в 4 ч. (пам’яті П. Милославського, І.Мартона, С. Хосроєвої,  Д. Задора), «Карпатське капричіо» для 2 ф-но з оркестром, соната для скрипки і ф-но, «Карпатська партита» для скрипки соло, одноактна фольк – опера,  Фольк-концерт для мішаного хору та ударних,  сонатина, варіації для ф-но, дві сюїти для 2 ф-но, «Дитячий альбом» для ф-но,обробки закарпатських народних пісень для голосу і фортепіано, романси, твори для духових інструментів, хорові твори, музика до театру і кіно, численні  обробки та аранжування.

Музичні твори композитора були надруковані в збірках  «Фортепіанні твори закарпатських композиторів» (Львів. 2007),  «Хочу грати на роялі» (Київ. 2013),  «Камерні твори сучасних композиторів» (Банска Бистріца, 2008), «Струнно-смичкова камерна мініатюра» (Львів. 2013),  на міжнародному швейцарському інтернет-сайті  MusicaNeo,  виконувались і виконуються  в Україні та за кордоном (в Словаччині, Польщі, Угорщині, Німеччині, Бельгії,  Португалії).