Учасники ІІ міжнародного конкурсу фестивалю мистецтв “Stankovych FEST”

 

Струнні інструменти

2 вікова категорія (8-11 років)

  1. Andraščíková Lenka
  2. Мельник Ярема Юрійович
  3. Андрійчак Олександр Анатолійович

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Tremková Monika
  2. Kandráč Maroš
  3. Huňadyová Natália

4 вікова категорія (16-20 років)

  1. Попіль Анна Маркіянівна
  2. Діброва Андрій Олександрович

 

Фортепіано

1 вікова категорія (5-7 років)

  1. Слободський Іван Олексійович
  2. Бистрянин Світлана Ярославівна

2 вікова категорія (8-11 років)

  1. Гузинець Анастасія Вячеславівна 11 р.
  2. Гуйван Ірина Романівна 10 р.
  3. Гнаткович Евніка Олександрівна 11 р.
  4. Гуцул Вадим Мирославович 11 р.
  5. Карабін Ярина Василівна 9 р.
  6. Яник Василь Михайлович 11 р.
  7. Шопляк Софія Василівна 9 р.
  8. Барань Віолета Євгенівна 11 р.
  9. Варга Софія Павлівна 10 р.

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Кас’яненко Данііл Андрійович 12 р.
  2. Кошеля Марія Віталіївна 13 р.
  3. Мандзюк Юлія Володимирівна 13 р.
  4. Лучков Олександр Степанович 13 р.
  5. Макара Даніелла Павлівна 13 р.
  6. Бомбей Олександра Олександрівна 13 р.
  7. Мамченко Ілля Олегович 12 р.
  8. Алексюткіна Олександра Олександрівна 12 р.
  9. Széll Vanda Annamária 12 р.
  10. Макарова Олександра Макарова 13 р.

4 вікова категорія (16-20 років)

  1. Гуріна Марія Володимирівна
  2. Машика Вікторія Володимирівна
  3. Макаренко Валентина Костянтинівна
  4. Ан Вікторія Олегівна
  5. Фера Богдан Миколайович
  6. Буркацька Іванна Любомирівна
  7. Шахов Кирил Сергійович

5 вікова категорія (21-25 років)

  1. Погодіна Ольга Сергіївна
  2. Шахрайчук Марія Віталіївна
  3. Петрук Даря Олександрівна
  4. Головатчук Ольга Петрівна
  5. Федина Ростислав Костянтинович

 

Народні інструменти

1 вікова категорія (5-7 років)

  1. Осиф Богдана Романівна 6 р. – домра

2 вікова категорія (8-11 років)

  1. Ondková Laura 11 р. – гітара
  2. Динис Анастасія Вікторівна 11 р. – домра
  3. Чубірка Арсеній Віталійович 11 р. – акордеон
  4. Климчук Ангеліна Михайлівна 9 р. – баян
  5. Михайльо Павло Павлович 10 р. – акордеон
  6. Кушнір Альбіна Василівна 9 р. – баян
  7. Сакаль Антоній Іванович 11 р. – акордеон
  8. Магула Надія Миколаївна 11 р. – баян
  9. Гадайчук Микола Миколайович 11 р. – баян
  10. Сакаль Яна Іванівна 9 р. – цимбали
  11. Šulíková Natália 10 р. – цимбали

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Гончарук Михайло Валентинович 12 р. – гітара
  2. Бистрянин Марія Ярославівна 13 р. – домра
  3. Надь Іван Степанович 13 р. – гітара
  4. Чубірка Карина-Марія Юріївна 12 р. – гітара
  5. Попович Іван Васильович 13 р. – домра
  6. Дорош Іван Віталійович 14 р. – гітара
  7. Александрова Лідія Вікторівна 14 р. – домра
  8. Попович Сергій Сергійович 15 р. – гітара
  9. Добоній Олег Юрійович 13 р. – гітара
  10. Скіба Катерина Віталіївна 12 р. – домра
  11. Széll Vencell László 12 р. – гітара
  12. Жилінська Соломія Володимирівна 14 р. – бандура
  13. Дьолог Дарія Ярославівна 12 р. – акордеон
  14. Керецман Ольга Юріївна 13 р. – баян
  15. Порада Олександр Богданович 15 р. – акордеон
  16. Побережний Максим Сергійович 15 р. – баян

4 вікова категорія (16-20 років)

  1. Гуляш Шандор Шандорович – гітара
  2. Ряжева Наталія Валентинівна – домра
  3. Кирилов Віктор Владиславович – балалайка
  4. Броницька Марія Олегівна – домра
  5. Куцолабська Леся Анатоліївна – домра
  6. Миронюк Євгенія Олександрівна – бандура
  7. Міньова Яна Олександрівна – бандура

5 вікова категорія (21-25 років)

  1. Пархоменко Марія Андріївна – бандура
  2. Смолінська Марія Миколаївна – бандура
  3. Ковтун Аліна Андріївна – бандура
  4. Скрипниченко Інна Олександрівна – домра
  5. Бабіч Ліляна Володимирівна – домра

6 вікова категорія (26 +)

  1. Геревич Олександр Юрійович – гітара
  2. Головчак Олександр Валентинович – акордеон

 

 

Духові інструменти

2 вікова категорія (8-11 років)

  1. Яник Михайло Михайлович – саксофон
  2. Михальова Анна Іванівна – саксофон
  3. Конопельченко Олександр Олександрович – саксофон
  4. Метенько Юрій Володимирович – кларнет
  5. Сторонський Юрій Олегович – труба

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Кудла Анна Іванівна – флейта
  2. Деме Леонард Тиберійович – саксофон альт

4 вікова категорія (16-20 років)

  1. Влад Аурел Віорелович – кларнет
  2. Рупа Назар Романович – саксофон
  3. Чепканич Олег Вячеславович – кларнет

5 вікова категорія (21-25 років)

  1. Гошовський Владислав Романович – кларнет
  2. Бабухівський Василь Васильович – кларнет
  3. Кондратюк Назарій Юрійович – саксофон

Ударні інструменти

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Лебович Олександр Георгійович
  2. Макарова Олександра Макарова – ксилофон

 

Ансамблі

Академічні вокальні ансамблі

Академічні сольні вокальні ансамблі, дуети, тріо, квартети

1 вікова категорія (до 11 років)

  1. Дует: Бенце Валерія, Тарасова Анна
  2. «Карамельки»: Ігнатоля Євгенія, Шпеник Катерина.

3 вікова категорія

  1. «PRIMAVERA» : Ковальчик Даниїла Анатоліївна, Сабов Анастасія Іванівна.

Академічні вокальні ансамблі

Малі ( до 11 осіб)

1 вікова категорія

  1. «Срібний дзвіночок»

Хори

4 вікова категорія

  1. Зразковий хор Ужгородського коледжу культури і мистецтв

Народні вокально-інструментальні ансамблі

Великі (до 20 осіб)

1 вікова категорія

  1. Дитячий фольклорний вокально – інструментальний гурт «РОДИНА»

2 вікова категорія

  1. Фольклорний ансамбль Нересницької ДШМ

Естрадні та джазові інструментальні ансамблі

Малі ( від 5-11 осіб)

3 вікова категорія

  1. Естрадний ансамбль Ужгородської ДШМ

Великі (від 12 до 20 осіб)

5 вікова категорія

  1. Естрадний оркестр Свалявського районного дому культури

Оркестри

3 вікова категорія

  1. Arco orchestra

Народні інструментальні ансамблі

Народні оркестри великі ( до 20 осіб)

5 вікова категорія

  1. Оркестр народних інструментів викладачів Свалявської ДШМ

Інструментальні ансамблі, класична програма

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма, дуети, тріо, квартети

1 вікова категорія (до 11 років)

  1. Дует піаністів: Гуйван Ірина, Мелеш Едіта.

  2. «Фантазія», фортепіанний дует: Лакатош Дарина, Козик Вікторія.

  3. Фортепіанний дует: Радойчич Фридеріка, Ковач Ніколета.

  4. Фортепіанне тріо: Росоха Софія, Молнар Мілана, Сілва Камілла
  5. Фортепіанний дует: Янцо Даніела, Попович Зенте.
  6. Фортепіанний дует: Купар Камілла, Бровді Богдана.
  7. Фортепіанний дует: Горнецькі Олександра, Світельські Анастасія.

  8. Фортепіанний дует: Барань Віолета, Корякіна Марія.

  9. Фортепіанний дует: Варга Софія, Худякова Дарія

2 вікова категорія (12-15 років)

  1. «Klavír» – štvorručná hra /duo – Gréta Palušková, Juliána Knutová.
  1. Квартет духових інструментів: Симканич Тетяна (кларнет), Ковач Максим (кларнет), Мотиль Олександра (саксофон), Грига Христина (саксофон).

  1. Фортепіанний дует: Мандзюк Юлія, Макара Даніелла.

  1. Фортепіанний дует: Канчій Софія, Федьо Вікторія
  1. Фортепіанний дует: Дроздова Олександра, Бабунич Діана.
  1. Фортепіанний квартет: Лучков Олександр, Курянова Анна, Риба Анастасія, Редей Валентина.

  1. Фортепіанний дует: Габріелян Каріна, Посоховська Анастасія.

4 вікова категорія (20-25 років)

  1. Дует: Марія Шутко (скрипка), Лунякіна Ольга (фортепіано)

 

Солісти естрадники

4 вікова категорія (16-20)

  1. Білічак Владислав Ярославович ( саксофон)

 

 

Народний вокал

2 вікова категорія (8-11 років)

  1. Попелич Юрій Іванович

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Демянів Соломія Михайлівна

Академічний вокал

1 вікова категорія

  1. Райчинець Софія Іванівна

2 вікова категорія

  1. Шпеник Катерина Вячеславівна

3 вікова категорія

4 вікова категорія

  1. Новак Інна Іванівна
  2. Павлій Наталія Віталіївна
  3. Кучер Анастасія Володимирівна

5 вікова категорія

  1. Федишин Віктор Володимирович
  2. Гамбаль Мирослава Іванівна

6 вікова категорія

  1. Стегура Ліліта Ігорівна
  2. Штець Наталія Василівна
  3. Славець Людмила Іванівна

Естрадний вокал

1 вікова категорія

  1. Марич Аніта Вадимівна

2 вікова категорія

  1. Андрусяк Ярослав Ярославович
  2. Лебедєва Даря Іллівна
  3. Носа Златослава Іванівна
  4. Повханич Анна Василівна

3 вікова категорія

  1. Шевчук Руслана Валеріївна
  2. Фегер Катерина Святославівна
  3. Алексюткіна Олександра Олександрівна
  4. Остап’юк Ярина Ігорівна
  5. Жиркевич Валерія Юріївна
  6. Петах Юрій Юрійович
  7. Глеба Сандра Габорівна
  8. Дьомінова Анастасія Олександрівна

4 вікова категорія

  1. Ливч Іван Васильович
  2. Зейкан Олександр Петрович
  3. Андрусяк Світлана Миколаївна
  4. Луєнко Валентина-Валерія Геннадіївна
  5. Горбей Віталій Іванович
  6. Мучичка Ольга Василівна
  7. Керечан Надія Михайлівна

6 вікова категорія

  1. Писаренко Оксана Сергіївна
  2. Левітіна Зінаїда Вікторівна

 

Юний композитор

1 вікова категорія (до 12 років)

  1. Хатимлянський Тимофій Олександрович
  2. Любченко Аліна Олегівна (заочна участь)
  3. Бондар Злата Амалія Ігорівна (заочна участь)

2 вікова категорія (13-15 років)

  1. Фенцик Наталія Романівна

3 вікова категорія (16-20 років)

  1. Бондаренко Владислав Сергійович (заочна участь)

4 вікова категорія (21-25 років)

  1. Скрипник Назар Степанович
  2. Хорошун Тетяна Сергіївна
  3. Младенова Майя Михайлівна
  4. Петровська Марія Ігорівна

5 вікова категорія (26+)

  1. Машіка Володимир Володимирович
  2. Лукіна Любов Петрівна

 

Образотворче мистецтво

1 вікова категорія ( до 7)

  1. Семенов Артем Сергійович

  2. Сусмєтова Таміла Денисівна

  3. Возіян Даря Юріївна

  4. Коцур Антон Сергійович

  5. Назаретська Мирослава Андріївна

2 вікова категорія (8-11)

  1. Андрєєва Карина Володимирівна 11 р.

  2. Строєва Євангеліна Сергіївна 9 р.

  3. Безмилов Алмір Максимович 10 р.

  4. Бобрик Анастасія Євгенівна 11 р.

  5. Довбах Олена Миколаївна 11 р.

  6. Довбах Альбіна Миколаївна 9 р.

  7. Кісільова Софія Леонідівна 10 р.

  8. Галімурка Анфіса Євгеніївна 9 р.

  9. Хроніна Софія Сергіївна 9 р.

  10. Бернада Майя Володимирівна 8 р.

  11. Бернада Олександра Володимирівна 11 р.

  12. Метеньканич Родіон Михайлович 10 р.

  13. Семенюк Микола Михайлович 8 р.

3 вікова категорія (12-15)

  1. Гончаров Микола Миколайович 13 р.

  2. Заржицька Анастасія Олександрівна 12 р.

  3. Боярчук Вікторія Володимирівна 15 р.

  4. Кравченко Олександра Євгенівна 15 р.

  5. Marhevková Кlára 13 р.

  6. Chamila Filip 14 р.

  7. Halčišáková Lívia 14 р.

  8. Tarasovičová Milena 14 р.

  9. Герко Даниїла-Марія Юріївна 12 р.

  10. Попович Анастасія Ярославівна 12 р .

  11. Собран Ангеліна Олександрівна 12 р.

  12. Дорчинець Вікторія Семенівна 14 р.

  13. Павлюк Софія Максимівна 13 р.

  14. Татарченко Поліна Євгенівна 13 р.

  15. Фаркаш Дмитро Степанович 12 р.

  16. Буряк Діана Віталіївна 12 р.

  17. Куцина Ванесса Андріївна 12 р.

4 вікова категорія (16-20 )

  1. Пендюр Маргарита Олександрівна 16 р.

  2. Швецова Марія Сергіївна 20 р.

  3. Krišová Denisa 16 р.

  4. Majerníček Peter 19 р.

  5. Тюріна Катерина Станіславівна 16 р.

  6. Твердохліб Калерія Валеріївна 18 р.

  7. Кучеренко Анжеліка Сергіївна 17 р.

  8. Щербак Каріна Ігорівна 16 р.