Станкович-Спольська Рада Євгенівна

posted in: Журі | 0

%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-%d1%80-%d1%94

музикознавець, кандидат мистецтвознавства

Народилась в м.Бориспіль, в родині професійних музикантів. В 1986 році закінчила Київське державне музичне училище ім. Р.Глієра (фортепіанний факультет). В 1991 році закінчила історико-теоретичний факультет Київської державної консерваторії ім.П.І.Чайковського (зараз Національна музична академія ім.П.І.Чайковського) за фахом «музикознавство», клас проф.Т.Ф.Гнатів.

У 1990 році за сімейними обставинами імігрувала до Канади (м. Вінніпег), де проживала до 2000 року та займалась суспільно-громадською роботою (працювала в архівах Осередку української культури та освіти м. Вінніпега – найбільшого музею української культури поза межами України; та в Суспільній службі провінції Манітоби).

З 2000 року постійно проживає в Україні.

2000 р. – член Національної спілки композиторів та музикознавців України

2005 р.  – захистила кандидатську дисертацію та отримала наукову ступінь кандидата мистецтвознавства.

З 2007 року – викладає на кафедрі історії української музики та фольклористики НМАУ ім.П.І. Чайковського.

В данний час працює заступником генерального директора-художнього керівника Національного ансамблю солістів “Київська камерата”, ученим секретарем відділення музичного мистецтва Національної академії мистецтв України, в.о.доцента кафедри історії української музики НМАУ ім.П.І.Чайковського, Займається вивченням процесів сучасної української музичної культури, проводить творчі зустрічі, виступає з вступними словами до концертів, працює в оргкомітетах фестивалів та журі конкурсів.