Розклад другого міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Станкович ФЕСТ»

 

21 лютого 

с.Солочин сан. «Квітка полонини»  Концертна зала №1

11:00 – Урочисте відкриття

 

14:00

  • естрадний вокал та народний (1,2,3,4,5,6 –вікова категорія І-тур)

 

21 лютого 

Село Поляна, сан.Поляна  Концертна зала №2

 

14:30

  • Струнні інструменти (1,2 вікова категорія, І-тур)
  • Духові інструменти (1,2 вікова категорія, І-тур)
  • Народні інструменти (1,2 вікова категорія, І-тур)

 

22 лютого

с.Солочин сан. «Квітка полонини» Концертна зала №1

 

09:00

  • фортепіано (1,2,3,4,5,6 вікова категорія, І-тур)

 

Село Поляна, сан.Поляна Концертна зала №2

 

09:00 

  • Струнні інструменти (3,4,5,6 вікова категорія, І-тур)
  • Духові інструменти (3,4,5,6 вікова категорія, І-тур)
  • Народні інструменти (3,4,5,6 вікова категорія, І-тур)

 

22 лютого 

м.Свалява Свалявська ДШМ Концертна зала №3

 

11:00

  • Академічний вокал (1,2,3,4,5,6 вікова категорія, І та ІІ -тур)
  • Вокальні ансамблі, хори (1,2,3,4,5,6 вікова категорія, І та ІІ – тур)

 

23 лютого

с.Солочин сан. «Квітка полонини» Концертна зала №1

 

09:00 – 15:00

  • Струнні інструменти (1,2,3,4,5,6 вікова категорія,  ІІ -тур)
  • Духові інструменти (1,2,3,4,5,6 вікова категорія, ІІ -тур)
  • Народні інструменти (1,2,3,4,5,6 вікова категорія, ІІ -тур)

 

23 лютого

Село Поляна, сан.Поляна Концертна зала №2

 

10:00

  • Народні вокально-інструментальні ансамблі Малі та великі форми (1,2,3,4,5 вікова категорія, І та ІІ -тур)
  • Естрадні та джазові інструментальні ансамблі Малі та великі форми (1,2,3,4,5 вікова категорія, І  та ІІ -тур)
  • Оркестри (1,2,3,4,5 вікова категорія, І та ІІ  -тур)

 

23 лютого

м.Свалява Свалявська ДШМ Концертна зала №3

 

10:00

  • Сольні інструментальні ансамблі, класична програма, дуети, тріо,  квартети (1,2,3,4,5  вікова категорія, І та ІІ – тур)

 

 

 

23 лютого

с.Солочин сан. «Квітка полонини» корпус «Сузір’я»

 

10:00

  • Образотворче мистецтво (1,2,3,4,5,6  вікова категорія,  ІІ  -тур)

 

24 лютого

м.Свалява Свалявська ДШМ Концертна зала №3

 

10:00 

  • Юний композитор (1,2,3,4,5 вікова категорія, І та ІІ -тур)

 

с.Солочин сан. «Квітка полонини»  Концертна зала №1

 

10:00

  • Фортепіано (1,2,3,4,5,6  вікова категорія,  ІІ  -тур)

 

Село Поляна, сан.Поляна Концертна зала №2

 

10:00

  • естрадний та народний вокал  (1,2,3,4,5,6 вікова категорія, ІІ -тур)

 

15:00 НАГОРОДЖЕННЯ

 

25 лютого

Гала концерт районний  будинок  культури  м.Свалява