1. Мельник Ярема – лауреат І премії
  2. Попіль Анна – лауреат І премії
  3. Діброва Андрій – лауреат ІІ премії
  4. Tremkova Monika – лауреат ІІ премії
  5. Andraščíková Lenka – лауреат ІІІ премії
  6. Kandráč Maroš – лауреат ІІІ премії
  1. Бабухівський Василь – лауреат І премії
  2. Кондратюк Назарій – лауреат І премії
  3. Макарова Олександра – лауреат І премії
  4. Гошовський Владислав – лауреат ІІ премії
  5. Чепканич Олег – лауреат ІІ премії
  6. Сторонський Юрій – лауреат ІІ премії
  7. Метенько Юрій – лауреат ІІІ премії
  1. Динис Анастасія – лауреат І премії
  2. Кирилов Віктор – лауреат І премії
  3. Ковтун Аліна – лауреат І премії
  4. Бабіч Ліляна _ лауреат І премії
  5. Олександрова Лідія – лауреат ІІ премії
  6. Попович Сергій – лауреат ІІ премії
  7. Бистрянин марія – лауреат ІІ премії
  8. Гадайчук микола – лауреат ІІ премії
  9. Магула Надія – лауреат ІІ премії
  10. Šulíková Natália – лауреат ІІ премії
  11. Ondková Laura – лауреат ІІІ премії
  12. Чубірка Арсеній – лауреат ІІІ премії
  13. Климчук Ангеліна – лауреат ІІІ премії
  14. Надь Іван – лауреат ІІІ премії
  15. Попович Іван – лауреат ІІІ премії
  16. Ряжева Наталія – лауреат ІІІ премії
  17. Броницька Марія – лауреат ІІІ премії
  18. Міньова Яна – лауреат ІІІ премії
  1. Естрадний оркестр Свалявського районного дому культури – лауреати І премії
  2. Arco orchestra – лауреати І премії
  3. Оркестр народних інструментів викладачів Свалявської ДШМ – лауреати І премії
  4. Фольклорний ансамбль Нересницької ДШМ – лауреати ІІ премії
  5. Дитячий фольклорний вокально-інструментальний гурт (Родина) – лауреати ІІ премії
  1. Дует: Варга Софія, Худякова Дарія – лауреати І премії
  2. Дует: Мандзюк Юлія, Макара Даніелла – лауреати І премії
  3. Фортепіанний квартет – лауреати І премії
  4. «Фантазія»: Лакатош Дарина, Козик Вікторія – лауреати ІІ премії
  5. Дует: Канчій Софія, Федьо Вікторія – лауреати ІІ премії
  6. Дует: Гуйван Ірина, Мелеш Едіта – лауреати ІІІ премії
  7. Дует: Радойчич Фридеріка, Ковач Ніколета – лауреати ІІІ премії
  8. Дует: Барань Віолета, Корякіна Марія – лауреати ІІІ премії
  9. Квартет духових інструментів – дипломанти