Народний вокал ( 2 тур)

  1. Попелич Юрій Іванович
  2. Дем’янів Соломія Михайлівна

Естрадний вокал ( 2 тур)

  1. Марич Аніта Вадимівна
  2. Андрусяк Ярослав Ярославович
  3. Алексюткіна Олександра Олександрівна
  4. Остап’юк Ярина Ігорівна
  5. Петах Юрій Юрійович
  6. Дьомінова Анастасія Олександрівна
  7. Ливч Іван Васильович
  8. Зейкан Олександр Петрович
  9. Андрусяк Світлана Миколаївна
  10. Луєнко Валентина-Валерія Геннадіївна
  11. Керечан Надія Михайлівна
  12. Писаренко Оксана Сергіївна

Академічний вокал

  1. Гамбаль Мирослава – лауреат 1 ступеню
  2. Райчинець Софія – лауреат 2 ступеню
  3. Шпеник Катерина – лауреат 3 ступеню
  4. Сабов Анастасія – лауреат 3 ступеню
  5. Новак Інна – лауреат 3 ступеню
  6. Федишин Віктор – лауреат 3 ступеню
  7. Славець Людмила – лауреат ступеню
  8. Павлій Наталія – дипломант
  9. Штець Наталія – дипломант
  • Кучер Анастасія – учасник
  • Стегура Ліліта – учасник

 

Вокальні ансамблі та хори

  1. Дует «Срібний дзвіночок» – лауреат 1 ступеню
  2. Зразковий хор Ужгородського коледжу культури та мистецтв – лауреат 1 ступеню
  3. Дует: Бенце Валерія, Тарасова Анна – лауреат 2 ступеню
  4. «Карамельки» – лауреат 2 ступеню

Струнні інструменти ( 2 тур)

  1. Andraščíková Lenka
  2. Мельник Ярема Юрійович

 

Духові інструменти ( 2 тур)

  1. Метенько Юрій Володимирович
  2. Сторонський Юрій Олегович

 

Народні інструменти ( 2 тур)

  1. Ondková Laura
  2. Динис Анастасія Вікторівна
  3. Чубірка Арсеній Віталійович
  4. Климчук Ангеліна Михайлівна
  5. Магула Надія Миколаївна
  6. Гадайчук Микола Миколайович
  7. Šulíková Natália

 

Струнні інструменти ( 2 тур)

3-6 вікові категорії

  1. Tremková Monika
  2. Kandráč Maroš
  3. Попіль Анна Маркіянівна
  4. Діброва Андрій  Олександрович

 

Духові інструменти ( 2 тур)

3-6 вікова категорія

  1. Чепканич Олег Вячеславович
  2. Гошовський Владислав  Романович
  3. Бабухівський Василь  Васильович
  4. Кондратюк Назарій  Юрійович

 

 Ударні інструменти ( 2 тур)

  1. Макарова Олександра Макарова – ксилофон

 

Народні інструменти

3-6 вікові категорії

  1. Бистрянин Марія Ярославівна
  2. Надь Іван Степанович
  3. Попович Іван Васильович
  4. Попович Сергій Сергійович
  5. Ряжева Наталія Валентинівна
  6. Кирилов Віктор Владиславович
  7. Броницька Марія Олегівна
  8. Міньова Яна Олександрівна
  9. Ковтун Аліна Андріївна
  10. Бабіч Ліляна Володимирівна

Фортепіано ( 2 тур)  *

2 вікова категорія (8-11 років)

  1. Гузинець Анастасія Вячеславівна
  2. Гуйван Ірина Романівна
  3. Гуцул Вадим Мирославович
  4. Яник Василь Михайлович
  5. Шопляк Софія Василівна
  6. Варга Софія  Павлівна

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Мандзюк Юлія Володимирівна
  2. Лучков Олександр Степанович
  3. Макарова Олександра Макарова

4 вікова категорія (16-20 років)

  1. Макаренко Валентина Костянтинівна
  2. Фера Богдан  Миколайович
  3. Буркацька Іванна Любомирівна

 

5 вікова категорія (21-25 років)

  1. Головатчук Ольга  Петрівна
  2. Федина  Ростислав  Костянтинович

 

* Учасники 2 туру виконують один твір на вибір