9 лютого

Санаторій “Квітка полонини” с.Солочин

Концертна зала №1

  

08.00  Реєстрація конкурсантів.

11.00 Урочисте відкриття та святковий концерт за участі членів журі.

14.00 «Музичне мистецтво», інструментальний жанр, соло, І та ІІ категорії(до 12 років), І тур.

                                  Порядок виступу:

  1. Фортепіано (класична програма)
  2. Струнно-смичкові інструменти (класична програма)
  3. Народні інструменти (класична програма)
  4. Духові інструменти (класична програма)

 

19.00 Оголошення результатів дня та концерт народного оркестру викладачів Свалявської ДШМ. Керівник Фізер С.І.

 

10 лютого

Санаторій “Квітка полонини” с.Солочин

Концертна зала №1

8.30 «Музичне мистецтво» соло, ІІІ – V вікові категорії(з 12 до 25 років), І тур.

                         Порядок виступу:

  1. Струнно-смичкові інструменти (класична програма)
  2. Народні інструменти (класична програма)
  3. Духові інструменти (класична програма)
  4. Фортепіано (класична програма) та фортепіанні ансамблі
  5. Вокал: академічний, народний та естрадний
  6. Інструментальний (естрадна програма)

 

 

Санаторій «Поляна», с. Поляна

Концертна зала №2

10.00. «Хореографічне мистецтво» (всі категорії), І та ІІ тури.

12.00. «Музичне мистецтво» ансамблі(інструментальні та вокальні), І тур.

 


10 лютого

Санаторій “Квітка полонини”, корпус „Сузір’я”      с.Солочин

10.00 «Образотворче мистецтво» та «Юні композитори» (всі категорії) , ІІ тур.

18.00 Оголошення результатів(«Образотворче мистецтво» та «Юні композитори», «Музичне мистецтво окрім естради)».

19.00 Майстер-клас членів журі

 

 

11 лютого

Санаторій “Квітка полонини” с.Солочин

Концертна зала №1

 

 8.30. «Музичне мистецтво» (всі вікові категорії), ІІ тур

                                           Порядок виступу:

 Концертний зал №1

  1. Струнно-смичкові інструменти
  2. Народні інструменти
  3. Духові інструменти
  4. Вокал (народний, академічний)
  5. Фортепіано (по 2 твори)
  6. Ансамблі (вокальні та інструментальні), естрада.

 

 

 

 

Члени журі розприділяються по власним спеціалізаціям

 

18.00 Оголошення результатів дня

19.00 Майстер-клас членів журі

 

12 лютого

Закарпатська обласна рада, атріум

м. Ужгород, пл. Народна 4

15.00. Урочисте нагородження переможців конкурсу та гала-концерт з участю переможців конкурсу та Національного ансамблю солістів «Київська камерата»