1 вікова категорія

Несходовський Іван – Гранпрі

Горєлова Єлизавета – І місце

Чубінська Анастасія– ІІ місце

Бондар Злата Амалія – ІІ місце

Сиротенко Анна – ІІ місце

Недериця Сергій– ІІІ місце

Пивовар Суламіта – дипломант

 

2 вікова категорія

  1. Наконечна Анна – І місце
  2. Кравченко Єлизавета – ІІІ місце
  3. Гузинець Дар’я – ІІІ місце
  4. Бондаренко Владислав  – дипломант
  5. Любченко Ольга  – дипломант

 

3 вікова категорія

  1. Чедрик Михайло – І місце
  2. Фаренюк Гліб – І місце
  3. Висіч Дмитро – ІІ місце
  4. Наконечна Яна – ІІІ місце

4 вікова категорія

  1. Цанько Василь – І місце
  2. Хшановський Микола – І місце

1 вікова категорія

  1. Семенюк Михайло – ІІ місце
  2. Старовойт Анастасія – ІІІ місце

 

2 вікова категорія

Група « А » ( 8-9 р.)

  1. Довбах Альбіна – І місце

 

Група « Б » ( 10-11р.)

  1. Бобрик Анастасія – Гран прі
  2. Ярмолюк  Єва – ІІ місце
  3. Мирончук  Едіта – ІІІ місце

 3 вікова категорія

  1. Marhevková  Klára (Маргенкова Клара) – І місце
  2. Булеца  Богдана – ІІ місце
  3. Волошина Анастасія – ІІІ місце

4 вікова категорія

  1. Куцин Неля – І місце
  2. Ньорба Ольга – ІІ місце
  3. Васнєцов Андрій – ІІІ місце

Народна Хореографія

1 вікова категорія

І місце – Хореографічний ансамбль «Барви Закарпаття»

ІІ місце – Хореографічний ансамбль народного танцю «Карічка»     (молодша група)

ІІІ місце – Хореографічний ансамбль народного танцю «Еверест»

 

 2 вікова категорія

І місце – Хореографічний ансамбль народного танцю «Карічка» (старша група)

ІІ місце – Хореографічний ансамбль Свалявської дитячої школи мистецтв, м. Свалява

ІІІ  місце – Хореографічний ансамбль «Веселка»

 

Сучасна хореографія

1 вікова категорія

ІІ  місце – Хореографічний ансамбль «Веселка»

2 вікова категорія

ІІ  місце – Хореографічний ансамбль «Арабескі»

 

Класична хореографія

2 вікова категорія

ІІ  місце – Хореографічний дует у складі: Гондорчина Юлія і Сабо    Анна.

ІІ  місце – Хореографічний ансамбль «Арабескі»

ІІ  місце –  Зразковий хореографічний колектив Чинадіївської дитячої школи мистецтв.

2 вікова категорія

  1. Півнюк Катерина ІІІ премія
  2. Сорочук Марія дипломант
  3. Понурко Яків  дипломант
  4. Щудло Остап ІІ премія

 

3 вікова категорія

  1. Нурієва Вероніка  дипломант
  2. Петрівська Вікторія  І премія
  3. Мацьків Дарина  ІІ премія
  4. MišenčíkováSophia (Мішенчікова Софія) ІІІ премія

4 вікова категорія

  1. Зданюк Тарас І премія
  2. Сиваш Анастасія  ІІІ премія
  3. Фудела Сільвія   дипломант
  4. Ганич Катерина   ІІ премія

5 вікова категорія

  1. Муравйов Ігор   І премія

1 вікова категорія

  1. Русин Вікторія(домра) дипломант

 

2 вікова категорія

  1. OndkováLaura (Ондкова Лаура) (гітара) дипломант
  2. Динис Анастасія (домра) дипломант
  3. Абгарян Жаклін(домра) дипломант
  4. Мигович Михайло(гітара) дипломант
  5. Сакаль Антон(акордеон)  дипломант
  6. Бистрянин Марія(домра)   ІІІ премія
  7. Надь Іван(гітара)  ІІ премія

 

3 вікова категорія

  1. Попович Іван (домра) дипломант
  2. Сікан Вероніка(домра)  ІІ премія
  3. Попович Сергій(гітара)   дипломант
  4. Горват Віталій(гітара)  дипломант
  5. Гуляш Шандор(гітара)   дипломант
  6. Александрова Лідія (домра) ІІІ премія
  7. Орос Володимир(акордеон)   ІІІ премія

 

4 вікова категорія

  1. Мішко Ірина(домра)   ІІІ премія
  2. Глєбов Сергій(домра)   І премія
  3. Сарапульцев Юрій(акордеон)   І премія
  4. Костя Евелін(цимбали)   дипломант

 

5 вікова категорія

  1. Мельник Богдан(баян)   дипломант
  2. Хібеба Анна(домра)   дипломант
  3. Сом Анастасія(домра)   І премія
  4. Бабіч Ліляна(домра)   ІІ премія

2 вікова категорія

  1. Метенько Юрій(кларнет)   ІІІ премія
  2. Суботовський Володимир(саксофон)    дипломант
  3. Kušlitová Karina (Кушлітова Каріна)(блок флейта) дипломант

 

3 вікова категорія

  1. Ульфстедт Петер(флейта)   ІІ премія
  2. Вашкеба Василь(кларнет)    ІІ премія
  3. Деме Леонард(саксофон)    ІІІ премія
  4. Леськів Юліан(тромбон)    ІІІ премія

 

4 вікова категорія

  1. Панченко Дмитро(саксофон)    І премія
  2. Шершун Валентин(тромбон)    ІІІ премія
  3. Балог Петро(саксофон)    ІІ премія
  4. Шрайнер Бенце(кларнет)   І премія

2 вікова категорія

  1. Зийбер Дмитро ІІ премія
  2. Попелич Юрій ІІ премія

3 вікова категорія

  1. Глеба Сандра ІІ премія
  2. Демянів Соломія ІІ премія

1 вікова категорія

  1. Фленько Афіна ІІІ премія
  2. Бартованець Анастасія ІІІ премія

2 вікова категорія

  1. Шпеник Катерина ІІ премія
  2. Цоклан Крістіна ІІІ премія
  3. Говдан Микола ІІ премія

3 вікова категорія

  1. Мачула Софія ІІ премія
  2. Лесів Дар’я ІІІ премія
  3. Кунак Анастасія ІІ премія

4 вікова категорія

  1. Кривський Даниїл ІІ премія
  2. Кузьма Ганна дипломант
  3. Раінчук Вікторія І премія
  4. Павлій Наталія ІІІ премія
  5. Мірчук Лілія ІІІ премія
  6. Марков Вероніка ІІІ премія
  7. Герцак Ніколетта І премія

5 вікова категорія

  1. Лисенко Тетяна І премія
  2. Дехтяр Альона ІІІ премія

1 вікова категорія

  1. Григор’єва Софія приз глядацьких симпатій

 

2 вікова категорія

  1. Райхель Юлія ІІІ премія
  2. Дьомінова Анастасія ІІ премія
  3. Борис Кароліна І премія

 

3 вікова категорія

  1. Ляшко Христина-Олександра ІІ премія
  2. Глеба Сандра І премія
  3. Морозко Наталя ІІІ премія
  4. Саварина Анастасія І премія

 

4 вікова категорія

  1. Саламова Арзу І премія
  2. Гринюк Роберт ІІ премія
  3. Стойко Ванесса   І премія 

2 вікова категорія

  1. Сторожук Ярослава ІІІ премія
  2. Радковська Аліна ІІІ премія
  3. Гузинець Анастасія ІІ премія
  4. Гуйван Ірина ІІ премія
  5. Бібіков Дмитро ІІ премія
  6. Гнаткович Евніка дипломант
  7. Барань Віолетта    ІІІ премія
  8. Кузьмич Максим   ІІІ премія
  9. Мандзюк Юлія І премія
  10. Коханець Діана ІІІ премія
  11. Кас’яненко Данііл ІІІ премія
  12. Канчій Софія І премія
  13. PaluškováGréta (Палушкова Грета) ІІІ премія

 

3 вікова категорія

  1. Лучков Олександр І премія
  2. Адам Анна-Анастасія ІІІ премія
  3. Барна Бернодетт ІІ премія
  4. Бондарук Едера Гран-прі 

4 вікова категорія

  1. Соньі Крістіна дипломант
  2. Білобока Марина дипломант
  3. Мигович Олександра дипломант
  4. Коробова Альона ІІ премія
  5. Заяць Катерина дипломант
  6. Джумурат Сільвія дипломант
  7. Бокоч Олександра ІІ премія
  8. Салтикова Олександра дипломант
  9. Андреєва Анастасія дипломант

5 вікова категорія

  1. Лендєл Наталія дипломант
  2. Погодіна Ольга ІІ премія
  3. Цанько Василь ІІ премія

3 вікова категорія

  1. Ларь Василь(акордеон)   ІІІ премія
  2. Баландюк Антон(баян)   ІІ премія
  3. Порада Олександр(акордеон)   ІІ премія
  4. Лясковець Марія(скрипка)   ІІІ премія

4 вікова категорія

  1. Кустіцька Валерія(скрипка)   І премія

  5 вікова категорія

  1. Клапчук Валерія(бандура)    ІІ премія

Академічні вокальні ансамблі 

2 вікова категорія

Дипломанти – Дует у складі: Саварина Анастасія і Семсічко Даніель   

І премія – Вокальне тріо у складі: Голінка Богдана, Немйо Катерина, Гузинець Дарина

 

Академічні вокальні ансамблі (до 12 осіб)

1 вікова категорія

І премія – Зразковий ансамбль «Перлинка»

2 вікова категорія

ІІ премія – Вокальний ансамбль «Аксіон» у складі: Петах Юрій, Шахов Іоан, Шахов Кирил, Шахов Серафим, Шахов Тіхон

ІІ премія – Зразковий ансамбль «Перлинка»

3 вікова категорія

І премія – Вокальний ансамблю Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора.

 

Академічні хори

 2 вікова категорія

І премія – Камерний склад хору учнів старших класів ДМШ №8 «Gloria»  м. Львова.

Дипломанти – Камерний склад хору молодших класів ДДШМ №10 м. Львова «Пролісок»

3 вікова категорія

І премія – Зразковий хор студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв

 

Народні вокальні ансамблі

Великі

3 вікова категорія

ІІ премія – Народний вокальний асамбль Ужгородського коледжу культури і мистецтв

 

Інструментальні ансамблі, класична програма

2 вікова категорія

ІІ премія –  «Arco Orchestra»

3 вікова категорія

І премія – Ансамбль скрипалів Ужгородського державного музичного училища імені Д. Є. Задора.

 

Оркестри

3 вікова категорія

І премія – Симфонічний оркестр Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора.

 

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма, дуети, тріо,  квартети

 2 вікова категорія

ІІ премія – Дует у складі Понурко Яків та Понурко Марко (скрипка і віолончель)

І премія – Тріо баяністів у складі Павлюка Павла, Чворсюка Ростислава, Ангела Івана.

ІІІ премія – Квартет гітаристів у складі: Шпак Юрій, Данько Дмитро, Подгорський Олександр, Корнійчук Михайло.

І премія – Дует скрипалів у складі: Федун Анна та Лясковець Марія.

 

 

Народні інструментальні ансамблі

Оркестри

2 вікова категорія

І премія – Оркестр народних інструментів, Ужгородської дитячої школи мистецтв

 

Народні інструментальні ансамблі (малі)

 

2 вікова категорія

І премія – Інструментальний ансамбль “БИЧКІВСЬКІ МУЗИКИ»

 

Народні вокально-інструментальні ансамблі

Малі  (до 12 осіб) 

1 вікова категорія

ІІ премія – Дитячий фольклорно-інструментальний гурт «РОДИНА»

2 вікова категорія

ІІІ премія – Родинний фольклорно-інструментальний гурт «ПОШТАРІ»

Номінація «Музичне мистецтво»:

юні композитори:

Несходовський Іван( 1 вікова категорія). Київська дитяча Академія мистецтв, викл. Горова Леся Володимирівна, конц. Чикаренко Микола Олександрович.

Фортепіано:

Бондарук Едера (3 вікова категорія). Волинське державне училище культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського, викл. Латишева Тетяна Дмитрівна.

Номінація «Образотворче мистецтво»:

Бобрик Анастасія ( 2 вікова категорія, група «Б»). Київська дитяча Академія мистецтв, викл. Мазур-Посвалюк Оксана Василівна.   

  1. Панченко Дмитро (саксофон, 4 вікова категорія). Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, викл. Новак Олександр Васильович, конц. Концедайло Олена Василівна.

 

  1. Муравйов Ігор (скрипка, 5 вікова категорія). Львівська Національна Музична Академія ім. М.Лисенка, викл. Заранський Володимир Іванович, конц. Петращук Анна.

 

  1. Сом Анастасія (домра, 5 вікова категорія). Одеська Національна Музична Академія ім. А.В. Нежданової, викл. Олійник Олександр Леонідович.