Володарі Гран-Прі 

(+ грошова винагорода – по 10 тис. грн. від спонсора – генерального директора ТОВ «Сузір’я»  (санаторію «Квітка полонини») Ганинця Павла Павловича)

 

«Музичне мистецтво»

Макарова Олександра – ксилофон

Дитяча школа мистецтв № 2 ,м. Мукачево

 

«Образотворче мистецтво»

Marhevková  Кlára – Základná umelecká škola, Lipany, Prešovský kraj, Slovenská republika

 

«Юні композитори»

Машіка Володимир – Національна музична академія України імені П.І.Чайковського, м. Київ


 

Спеціальний приз Станковича 

(+ грошова винагорода – по 5 тис. грн. від спонсора генерального директора ТОВ «Сузір’я»  (санаторію «Квітка полонини») Ганинця Павла Павловича)

 

Федина Ростислав (фортепіано) – Львівська національна музична академія ім. Лисенка, м. Львів.

Зразковий хор Ужгородського коледжу культури і мистецтв, керівник Ондраш Тазінгер.

Оркестр народних інструментів викладачів Свалявської дитячої школи мистецтв, керівник Фізер Світлана Іванівна.

Бабіч Ліляна (домра) – Одеська національна музична академія ім. Нежданової, м. Одеса

 


1 вікова категорія (до 7 років)

  1. Назаретська Мирослава Андріївна (графіка) – 1премія
  2. Сусметова Таміла Денисівна (живопис) – 2 премія
  3. Возіян Дар’я Юріївна (живопис) – 2 премія
  4. Коцур Антон Сергійович (графіка) – дипломант

 2 вікова категорія (8-11 років)

  1. Довбах Альбіна Миколаївна (графіка) – 1премія
  2. Бобрик Анастасія Євгенівна (живопис) – 2 премія
  3. Бернада Олександра Володимирівна (графіка) – 2 премія
  4. Семенюк Михайло Михайлович (графіка) – 2 премія
  5. Галімурка Анфіса Євгеніївна (графіка) – 3 премія
  6. Безмилов Алмір Максимович (живопис) – 3 премія
  7. Строєва Євангеліна Сергіївна (графіка) – 3 премія
  8. Кісільова Софія Леонідівна (живопис) – дипломант

3 вікова категорія (12-15 років)

  1. Marhevková Klára (ДПМ) – «Гран Прі»
  2. Боярчук Вікторія Володимирівна (живопис) – 2 премія
  3. Кравченко Олександра Євгенівна (графіка) – 2 премія
  4. Татарченко Поліна Євгенівна (живопис) – 2 премія
  5. Буряк Діана Віталіївна (графіка) – 2 премія
  6. Halčišáková Livia (ДПМ) – 2 премія
  7. Tarasovičová Milena (ДПМ) – 2 премія
  8. Chamila Filip (ДПМ) – 3 премія
  9. Заржицька Анастасія Олександрівна (живопис) – дипломант
  10. Герко Даниїла-Марія Юріївна (графіка) – дипломант
  11. Павлюк Софія Максимівна (графіка) – дипломант

4 вікова категорія (16-20 років)

  1. Krišová Denisa (ДПМ) – 2 премія
  2. Majerniček Peter (ДПМ) – 2 премія
  3. Кучеренко Анжеліка Сергіївна (живопис) – дипломант

 

1 вікова категорія (до12 років)

1.Хатимлянський Тимофій Олександрович – 1премія

2.Любченко Аліна Олегівна – 1премія

3.Боднар Злата-Амалія Ігорівна – 1премія

 

2 вікова категорія (13-15 років)

Фенцик Наталія Романівна – 2премія

 

3 вікова категорія(16-20 років)

Бондаренко Владислав Сергійович – 3премія

 

4 вікова категорія (21-25 років)

 1.Скрипник Назар Степанович – 1премія

2.Хорошун Тетяна Сергіївна – 1премія

3.Младенова Майя Михайлівна – 1премія

4.Петровська Марія Ігорівна – 2 премія

 

5 вікова категорія (26+)

 1.Лукіна Любов Петрівна – 1премія

 2.Машіка Володимир Володимирович – «Гран прі»

 

2 вікова категорія

  1. Варга Софія – 1премія
  2. Шопляк Софія – 2 премія
  3. Яник Василь – 3 премія
  4. Гузинець Анастасія – 3 премія
  5. Гуйван Ірина – дипломант
  6. Гуцул Вадим – дипломант

 

3 вікова категорія

  1. Лучков Олександр – 1 премія
  2. Макарова олександра – 1 премія
  3. Мандзюк Юлія – 2 премія

 

4 вікова категорія

  1. Буркацька Іванна – 2 премія
  2. Макаренко Валентина – 2 премія
  3. Фера Богдан – 3 премія

 

5 вікова категорія

  1. Федина Ростислав – 1 премія
  2. Головатчук Ольга – 3 премія