Для участі в Конкурсі-фестивалі потрібно надіслати фотографію або скан-копію конкурсної роботи в електронному вигляді за місяць до відкриття Конкурсу-фестивалю (не пізніше 10 січня 2018 р.). Фотографію або скан-копію конкурсної роботи потрібно прикріпити до форми заповнення Заявки через сайт Конкурсу-фестивалю.

Конкурсна робота повинна бути творчою і самостійної, виконаною протягом одного останнього року.

Фотографія або скан-копія конкурсної роботи в електронному вигляді повинна бути щонайменше 2500 пікселів по меншій стороні.

До участі в Конкурсі-фестивалі приймається не більше 1 конкурсної роботи з одного учасника в одній заявці.

Щоб брати участь у Конкурсі-фестивалі з двома роботами або більше – потрібно заповнити Заявку та сплатити реєстраційний внесок на кожну роботу окремо.

На Конкурс-фестиваль приймаються роботи, виконані у вільній техніці (гуаш, акварель, туш, пастель, кольорові олівці, змішана техніка та ін.).

Для участі в першому турі Конкурсу-фестивалю робота може бути виконана в будь-якій вільній темі за вибором Учасника.

Для учасників другого туру Конкурсу-фестивалю будуть запропоновані наступні теми:

  • Пейзажі України.
  • Музика в твоєму житті.
  • Рух і пластика.
  • Ілюстрація до казки.
  • В зоопарку.
  • Портрет сучасника.
  • Архітектура майбутнього.
  • Професійний натюрморт.

Для учасників другого туру тема буде оголошена в день проведення другого туру Конкурсу-фестивалю з образотворчого мистецтва для кожної вікової категорії окремо.

Конкурсна робота другого туру може мати будь-який розмір, але не більше 50 х 70 см без оформлення.

Всі матеріали, необхідні для виконання конкурсної роботи другого туру Учаснику необхідно мати з собою. Оргкомітет забезпечить робочі місця для виконання роботи – мольберти і столи. Необхідне для Учасника робоче місце потрібно вказати в заявці в технічному райдері.

Конкурсні роботи всіх Учасників другого туру не повертаються Учаснику і залишаються на виставці Конкурсу-фестивалю на необмежений термін.

Організатори залишають за собою право використовувати роботи, фотографії та скан-копії робіт з метою популяризації та розвитку конкурсу, використовувати в методичній та благодійній діяльності без згоди автора і без виплати авторського гонорару.

Заявки на участь у конкурсі-фестивалі приймаються через форму подачі заявки, або на електронну пошту sfesttechnik@gmail.com згідно вимог указаних у формі.

Телефони для консультації: +38 (050) 736-82-49  +38 (068) 252-14-38

 

Ви маєте можливість заповнити онлайн форму для подачі заявки на сайті, або завантажити і відправити з усіма потрібними файлами на електронну адресу sfesttechnik@gmail.com

 

 

 

Прийом заявок завершено!