Академічні вокальні ансамблі

Академічні сольні вокальні ансамблі, дуети, тріо, квартети

1 вікова категорія (до 11 років)

 

2 вікова категорія (до 15 років)

  1. Дует у складі: Саварина Анастасія і Семсічко Даніель
  2. Вокальне тріо у складі: Голінка Богдана, Немйо Катерина, Гузинець Дарина

 

Академічні вокальні ансамблі (до 12 осіб)

1 вікова категорія

  1. Зразковий ансамбль «Перлинка»

2 вікова категорія

  1. Вокальний ансамбль «Аксіон» у складі: Петах Юрій, Шахов Іоан, Шахов Кирил, Шахов Серафим, Шахов Тіхон
  2. Зразковий ансамбль «Перлинка»

3 вікова категорія

  1. Вокальний ансамблю Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора.

 

Академічні хори

 2 вікова категорія

  1. Камерний склад хору учнів старших класів ДМШ №8 «Gloria»  м. Львова.
  2. Камерний склад хору молодших класів ДДШМ №10 м. Львова «Пролісок»

 

3 вікова категорія

  1. Зразковий хор студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв

 

Народні вокальні ансамблі

Малі

1 вікова категорія

  1. «Срібний дзвіночок»

Великі

3 вікова категорія

  1. Народний вокальний асамбль Ужгородського коледжу культури і мистецтв

 

Інструментальні ансамблі, класична програма

1 вікова категорія

  1. Ансамбль скрипалів “Чарівні струни»
  2. Ансамбль скрипалів молодших класів, Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С.Ф. Мартона

 

2 вікова категорія

  1. Ансамбль “Violini»
  2. Ансамбль гітаристів «Доброграй»
  3. Ансамбль «Скерцино»
  4. «Arco Orchestra»

 

3 вікова категорія

  1. Ансамбль скрипалів Ужгородського державного музичного училища імені Д. Є. Задора.

 

 

Оркестри

3 вікова категорія

  1. Симфонічний оркестр Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора.

 

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма, дуети, тріо,  квартети

 

1 вікова категорія

  1. Ансамбль «Мелодія серця» у складі: Луцик Максим (І гітара), Русин Іван (ІІ гітара), Лазур Юліанна (ІІІ гітара), Ерфанюк Василь (IV гітара).

2 вікова категорія

  1. Дует скрипалів у складі Тюшки Тетяни та Іжик Оксани
  2. Тріо акордеоністів у складі: Белла Наталія, Білак Василь, Гебеш Юліанна
  3. Фортепіанний ансамбль: Чічерова Тетяна та Лучков Олесандр
  4. Дует у складі Понурко Яків та Понурко Марко (скрипка і віолончель)
  5. Тріо баяністів у складі Павлюка Павла, Чворсюка Ростислава, Ангела Івана.
  6. Дует «НААТ» у складі: Адам Анна-Анастасія і Цанько Анастасія
  7. Тріо домристів у складі: Словянин Ірина, Мигович Ірина, Александрова Лідія.
  8. Дует скрипалів у складі: Кілб Валерія та Бідзіля Евеліна
  9. Квартет гітаристів у складі: Шпак Юрій, Данько Дмитро, Подгорський Олександр, Корнійчук Михайло.
  10. Дует скрипалів у складі: Федун Анна та Лясковець Марія.

 

 

3 вікова категорія

  1. Квартет гітаристів «Браво»

 

 

Народні інструментальні ансамблі

Оркестри

2 вікова категорія

  1. Оркестр народних інструментів, Ужгородської дитячої школи мистецтв

 

Народні інструментальні ансамблі (малі)

 

2 вікова категорія

  1. Інструментальний ансамбль “БИЧКІВСЬКІ МУЗИКИ»

 

Народні вокально-інструментальні ансамблі

Малі  (до 12 осіб) 

1 вікова категорія

  1. Дитячий фольклорно-інструментальний гурт «РОДИНА»

2 вікова категорія

  1. Фольклорний ансамбль Чинадіївської ДШМ.
  2. Родинний фольклорно-інструментальний гурт «ПОШТАРІ»