Андрей Показ

posted in: Журі | 0

джаз_1-119

Народжений в Україні, а саме в Одесі, в сім’ї музикантів, Андрій Показ почав грати на фортепіано у віці 5 років. Його бабуся, Миру Рабинович, була видатним педагогом по грі на фортепіано в знаменитій Одеській музичній школі ім. Столярського.

Андрій Показ навчався в школі ім. Столярського у Професора Наталії Михайлової, де і почав давати перші сольні концерти і регулярно брати участь в фестивалях і конкурсах.

Закінчивши з відзнакою Одеську Національну Консерваторію ім. Нежданової в 2007 році під керівництвом Наталії Михайлової, Андрій продовжив своє післядипломна освіта і почав cвою роботу, як викладач на кафедрі фортепіано, а також, як концертмейстер на вокальної кафедрі.

У 2009 він став дипломованим фахівцем, що дало йому можливість продовжити викладацьку і концертну діяльність на кафедрі спеціального.

Такі видатні педагоги, як Ольга Могилевська-Румсевіч, Брюссель, Бельгія, і Борис Блох, Німеччина, консультували Андрія Показа.

Андрій Показ є призером багатьох музичних конкурсів, в списку його перемог: друге призове місце на міжнародному конкурсі Фредеріка Шопена для дітей та молоді в 1997 році, Шафарне (Польща), переможець на міжнародному конкурсі по грі на фортепіано в Кошице (Словаччина), Третє місце на конкурсі Євгена Коки в 2001 р в Кишиневі (Молдова), володар спеціальних призів на міжнародному конкурсі піаністів пам’яті Еміля Гілельса в 2006 і 2009 роках в Одесі (Україна).

Андрій Показ став володарем гран-прі Міжнародного творчого конкурсу 21 століття в Ворзелі-Києві, Україна, в номінації “фортепіанний дует” в 2003 році і в номінації “камерний ансамбль” в 2005 році.

Також він полчіл приз на міжнародному конкурсі Марії Юдіної в Санкт-Петербурзі в номінації “фортепіанний дует” в 2004 році.

Починаючи з 2008 року, Андрій виступав у різних філармонійних залах, як з сольною програмою, так і солістом з оркестрами Києва, Вінниці та Миколаєва. Раз на півроку, він регулярно дає концерти в Одеській Державної Філармонії.

Андрій виконував концерт Рахманінова №3 ре мінор, op.30 з Миколаївським муніципальним симфонічним оркестром, концерт Бетховена №3 в до мінорі з Одеським філармонічним симфонічним оркестром в 2012 і 2014 року, а також концерт Шопена №2 в фа мінорі з Одеським філармонічним оркестром в 2013 році.

Також Пан Показ бере участь, як соліст і концертмейстер Одеського дитячого хору “Перлини Одеси” на виступах в Уельсі, Великобританії, в 2010 р, в Мілані (Італія), Барселоні (Іспанія), Марселі (Франція), в 2012 р ., в Амстердамі (Голландія), Парижі (Франція), в 2014 р

Г-н Показ неодноразово ставав членом журі на багатьох міських конкурсах, включаючи Міський Музичний Конкурс ім. Столярського в 2013р.

У 2015 році здійснив творчий візит до міста Харбін (Китай). За час перебування виступив з сольним концертом, увійшов до складу журі юнацького конкурсу піаністів, давав майстер класи.

 Поряд з класичною кар’єрою, Андрій активно бере участь в джазових фестивалях. Після організації власного джазового тріо Андрій Показ активно гастролює по території України, стає резидентів більшості одеських джазових заходів. Серед особливо значущих виступів: участь в фестивалю Odessa Jazz Fest (2015-го, 2016), участь у фестивалі Koktebel Jazz Fest (2016), концерт в київському «Будинку МК» в рамках авторського проекту Олексія Когана «тема з варіаціями 3.0».